POJĎTE S NÁMI DO TOKIA – u Moskvy!!!

Vážení sportovní nadšenci, chodci i běžci.

Moc nás těší Vaše zapojení do výzvy POJĎTE S NÁMI DO TOKIA. Za prvních 14 dní jsme společně odvedli velký kus práce. Ušli jsme přes 3 miliony kroků – což odpovídá zhruba 2300 km. Naše výkony se neustále zlepšují a jsme moc rádi, že se zapojilo takové množství žáků i učitelů.

Za prvních 14 dní jsme se dostali zhruba do oblasti hlavního města Ruska Moskvy, prošli jsme přes Polsko, přeběhli Bělorusko a míříme dále na východ.

Komu se nejlépe vede zdolávat překážky na naší společné cestě?

Z prvního stupně nejúspěšněji bojují žáci:

• 5.M , kteří společně nasbírali 1 093208 kroků
  • 2.M, kteří společně nabírali 653 530 kroků
  • 1.B, kteří společně nasbírali 558 291 kroků

Oceňujeme jejich výkony a je nutné podotknout, že všechny zmíněné třídy podporují i třídní paní učitelky, které mají na velké účasti svých sportovních svěřenců největší podíl.

Z druhého stupně nejúspěšněji bojují žáci:

• 9.B, kteří společně nasbírali 1 663 758 kroků
  • 6.C, kteří společně nasbírali 863 047 kroků
  • 8.C, kteří společně nasbírali 790 265 kroků

Oceňujeme i jejich výkony a je opět nutné podotknout, že i zde všechny zmíněné třídy statečně bojují za vydatné podpory třídních učitelů. Obdivuhodná je téměř 100% účast žáků 9.B, to bude asi důvodem jejich prozatímního vítězství, vrhli se do toho společně a táhnou za jeden provaz.

Nutné je také ocenit individuální výkony žáků, kde se jejich počet kroků za týden pohybuje přes 100 000 kroků:

• 9.B – Maruška a Pavel Kapicovi – asi nejaktivnější sportovci, kteří nikdy nezklamou
  • 9.B – Z. Soukalová
  • 6.M – Sladkovský
  • 6.B – Prošek
  • 5.A – Chleborádová
  • 4.C – Kadlus
  • 4.C – Pospíšil
  • 4.C – Viktorka

V neposlední řadě patří poděkování a ocenění Vám všem, co jste se do výzvy zapojili. Protože každý krok se počítá, každý jsme jiný, máme jiné tempo, jinou fyzickou kondici, ale máme něco společného, děláme něco pro sebe a máme z toho radost.

Není totiž důležité vyhrát, ale zúčastnit se !!!

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na další putování. Pokud nám zašlete nějaké fotky z Vašich cest při dalším reportu je rádi uveřejníme. Vaši tělocvikáři