Cvičme spolu v obýváku

 

Vážení sportovní nadšenci,

Od 15. března pro Vás plánujeme pravidelné ,, tělocvikářské chvilky“. Budou pro Vás v jednotlivých týmech k dispozici, jak předtočená videa, která si budete moci pustit ve Vámi zvolený čas, tak i pravidelné online setkání, kde se budeme společně věnovat různým pohybovým aktivitám. Pokud máte zájem vyzkoušet si nabízené pohybové aktivity, stačí nám napsat a my Vás přidáme do svých týmů. V nich bude každý týden vložené video pro individuální cvičení a jednou v týdnu bude probíhat online přenos, ve kterých se budeme po týdnech střídat. Budou vytvořeny celkem tři týmy (tým paní učitelky Dobošové, tým paní učitelky Liškové a tým pana učitele Matouše)

Dne 17.3 od 15,30h proběhne první online hodina – skupina paní učitelky Dobošové.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obracejte se na nás. Těšíme se na spolupráci vaši tělocvikáři.