Povltavské setkání Baltíků – České Budějovice

Také v letošním školním roce jsme se zúčastnili již 14. ročníku soutěže tvořivé informatiky v programování v progr. jazyce Baltík, která se konala ve dnech 18. a 19. 10. 2019 tradičně v Českých Budějovicích. Tentokrát jsme měli v silné konkurenci programátorů z Českých Budějovic, Prahy, Žatce, Strakonic, Hodkovic, Bíliny a Krupky pouze jedno zastoupení v kategorii A (1. – 5. třída) – Matěje Böhma z 5. M.

Matějovi patří naše velká gratulace, protože se umístil na krásném 4. místě z 21 soutěžících ve své kategorii.

Naši programátoři se v letošním školním roce zúčastní i dalších soutěží. Např. Setkání Baltíků v Praze, soutěží Mladý programátor s letošním celostátním kolem pořádaným v Žatci a školním kole pořádaným na naší škole v lednu 2020, nebo korespondenčních soutěží Vánoce s Baltíkem a Baltíkoviny